Mezoterapia igłowa w Świdnicy – dowiedz się, na czym polega zabieg

Chcesz zadbać o swoją cerę? Wyglądać młodziej? Istnieje wiele zabiegów, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu. Należy do nich m.in. mezoterapia igłowa. W Świdnicy wiele osób, przede wszystkim pań, decyduje się na to rozwiązanie. Chcesz dowiedzieć się, na czym polega wspomniana usługa? Przeczytaj artykuł!

Czym jest mezoterapia igłowa i kiedy się ją wykonuje?

To rodzaj nieinwazyjnego zabiegu medycyny estetycznej, pozwalającego odmłodzić skórę i przyspieszyć jej regenerację. Stosuje się go na twarzy, jak i w innych obszarach ciała. Celem jest poprawienie wyglądu, dzięki właściwościom nawilżającym i ujędrniającym stosowanych środków. Poza tym mezoterapia igłowa wspomaga walkę z cellulitem, przebarwieniami skóry i łysieniem.

Wśród przesłanek do wykonania zabiegu wymienia się m.in. opuchliznę pod oczami. Bardzo często w ten sposób podaje się również składniki odżywcze w innych częściach twarzy, a także na szyi czy dekolcie. Co więcej – zabieg może być przeprowadzony na innych obszarach ciała, w tym m.in. na brzuchu. Wtedy mezoterapia igłowa pomaga zredukować rozstępy i cellulit.

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Do wykonania zabiegu wykorzystuje się cienką igłę, przytwierdzoną do automatycznego pistoletu. Używając takiej aparatury, specjalista ostrzykuje wybrane miejsce na ciele co około 1 cm. W ten sposób aplikowane są składniki aktywne (m.in. witaminy, aminokwasy i peptydy) do skóry właściwej, które działają odżywczo i regenerująco. Ślady po nakłuciach znikają po kilku-kilkunastu godzinach, a rezultat prac widać niemal od razu.

Gdzie można w Świdnicy wykonać mezoterapię igłową?

Jak każdy zabieg medycyny estetycznej, tak i ten powinien być wykonany w sprawdzonym gabinecie. W  Świdnicy mezoterapia igłowa  przeprowadzana jest w wielu salonach, gdyż stanowi jedną z najpopularniejszych usług tej branży. Pamiętaj, żeby przed wyborem przejrzeć opinie o miejscu, do którego planujesz się udać. Chodzi nie tylko o urodę, ale i zdrowie!

Napisany przez Redaktor