Kamień księżycowy i inne minerały w pielęgnacji cery

Moc minerałów jest niezaprzeczalna —  wiele z nich jest potrzebnych ludzkiemu organizmowi, trzeba je zatem dostarczać z pożywieniem lub w postaci suplementów. Mogą też odgrywać wielką rolę w zakresie dbania o urodę. Dowiedz się na ten temat więcej.

Kamienie do masażu twarzy

Rollery z minerałami, takimi jak jadeit czy różowy kwarc, a także płytki kamienne, na przykład gua sha, to od jakiegoś czasu prawdziwe kosmetyczne hity. Są chętnie wybierane nie tylko ze względu na ich ciekawy charakter —  jako nowinka kosmetyczna oraz modny produkt —  a także piękny wygląd, ale też skuteczność. Wymasowanie twarzy kamieniem, na przykład rano, usuwa obrzęki i opuchliznę i daje przyjemne wrażenia, poprawia też wchłanianie składników zawartych w kosmetykach ze względu na pobudzenie krążenia. Regularnie wykonywany, masaż istotnie poprawia kondycję cery, ujędrnia ją i odmładza. W dodatku wiele osób wierzy w tajemną moc takich kamieni, co sprawia, że są one wykorzystywane na różne sposoby, co ciekawe, także w kosmetykach.

Kamień księżycowy —  ozdoba i składnik kosmetyków

Moc z minerałów można czerpać na różne sposoby —  wiele osób nosi je przy sobie, nie tylko w formie biżuterii, by czerpać określone właściwości, jak wzmacnianie zdrowia, poprawa urody, ale też wpływanie na dane cechy charakteru. Co więcej, minerały można znaleźć w kosmetykach, także gdy chodzi o kamienie. Na rynku dostępny jest na przykład regenerujący krem na noc z pyłem księżycowym. Ma on mieć takie działanie jak kamień księżycowy , z którego jest pozyskiwany, czyli koić, uspokajać i sprzyjać regeneracji komórek organizmu. To świetny wybór dla osób chcących zadbać o zdrowie i młody wygląd swojej skóry, ale też zapewnić sobie wyciszenie i uspokojenie po męczącym dniu.

Postaw na moc minerałów!

Kamienie, czy to w postaci rollerów, czy składników kosmetyków, mają wiele cennych właściwości, a jedną z ważniejszych jest ich naturalny charakter. Stanowią zatem znacznie lepszy wybór niż chemiczne substancje czy akcesoria wykonane z tworzyw sztucznych. W dodatku ich stosowanie jest sposobem na czerpanie energii Ziemi!

Napisany przez Redaktor