Jakie pudełka fasonowe oferują producenci?

Właściciele dobrze prosperujących sklepów internetowych potrzebują odpowiednich opakowań. Chcą również, aby wysyłany towar był bezpieczny, a kartony pomogły w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Dlatego poszukują firm oferujących rozmaite rozwiązania, dopasowane do tych oczekiwań. Chcesz wiedzieć, jakie zalety mają opakowania wykrojnikowe prosto od wytwórców? Przeczytaj poniższy test!

Jakie opakowania  dla branży e-commerce?

Szukając odpowiednich kartonów do wysyłki, właściciele sklepów internetowych powinni zdecydować się na współpracę z firmą, która je produkuje. Jest to korzystne m.in. dlatego, że opakowania te będą idealnie dopasowane do potrzeb i specyfiki przesyłanych produktów. Są co prawda w ofercie producenta pudełka fasonowe gotowe do sprzedaży, wśród których można wybrać artykuł pasujący do oczekiwań, ale w szczególnych przypadkach można złożyć na nie indywidualne zamówienie.

Gdzie jeszcze sprawdzą się pudełka fasonowe?

Kartony wykrojnikowe, bo i taką nazwę noszą te opakowania, przydają się nie tylko w sklepach, ale też w wielu firmach dostarczających wysyłkowo towar do swoich klientów. Ich ogromną zaletą jest to, że mogą zostać idealnie dopasowane do oczekiwań, branży oraz specyfiki produktu. Do największych zalet tych wyrobów należy zaliczyć:

  • możliwość dopasowania opakowania do oczekiwań po względem, kształtu, wielkości, trwałości, koloru czy sposobu zamykania,
  • łatwość personalizacji za pomocą wielu rodzajów nadruku,
  • wysoką estetykę,
  • lekkość,
  • staranność wykonania,
  • łatwość recyklingu.

Spersonalizowane dzięki odpowiedniej grafice czy nadrukowanemu tekstowi, pudełka te świetnie spisują się jako nośniki treści promocyjnych. Przyczyniają się zatem do rozpowszechniania pozytywnego wizerunku danej marki.

Czy w ofercie są tylko pudełka?

Chociaż podstawą produkcji są kartony o różnej konstrukcji i przeznaczeniu, to jednak asortyment jest bogatszy. Można w nim znaleźć m.in. standy kartonowe, pozwalające na wyeksponowanie różnych produktów. Są one zaprojektowane z wyjątkową starannością. Mają efektowną szatę graficzną, przyciągającą uwagę potencjalnych klientów, oraz solidną, znoszącą spore obciążenia konstrukcję. Można na nich, podobnie jak na oferowanych pudełkach, umieścić rozmaite rodzaje grafiki czy tekstów. Dzięki temu są one także idealnymi produktami służącymi do promocji.

Jaki jest koszt zakupu tych artykułów?

Ceny pudełek i displayów uzależnione są od wielu czynników. Są to m.in. wielkość zamówienia, rodzaj nadruku, rodzaj i kształt kartonu. Niemniej jednak koszt zamówienia jest niższy u producenta niż w przypadku zakupów jednostkowych w sklepach. Zastanawiasz się nad zakupem pudełek fasonowych czy displayów? Sprawdź już dziś, jak bogata jest ich oferta!

Napisany przez Redaktor