Jakie damskie torebki warto posiadać w swej szafie?

Praktyczna listonoszka, niewielka kopertówka do trzymania w dłoni, duża i pojemna shopper bag czy mały model typu cross body? Którą torebkę wybrać? Z pewnością… wszystkie! Panowie często uważają, że kobiety kupują takie dodatki w dużej ilości, bo kochają to robić, podczas gdy prawda jest taka, że po prostu potrzebują wielu różnych modeli. Sprawdź, co musi znaleźć się w twojej szafie, byś była gotowa na każdą okoliczność.

W miarę potrzeb

W sprzedaży dostępne są przeróżne modele toreb i z pewnością trudno jest wyposażyć się w przynajmniej jeden model każdego rodzaju, ale też nie jest to potrzebne. Torebki damskie warto dobierać do swych potrzeb, stylu życia oraz ubierania. Nie ma sensu kupowanie dodatków, które nigdy się nie przydadzą, na przykład eleganckiej kopertówki gdy nie chodzi się na imprezy, zamiast tego lepiej zainwestować w lepszą codzienną torbę. Mimo to jednak można wymienić modele, jakie przydadzą się w każdej kobiecej szafie.

Co warto wybrać?

Listonoszki to zdaniem wielu kobiet najbardziej praktyczne modele. Są średnich rozmiarów, można je nosić na ramieniu lub na ukos, co pozwala mieć wolne ręce. Sprawdzają się na co dzień, do pracy i wielu innych okolicznościach, tym bardziej że mogą przybierać różny wygląd. Od kilku sezonów modne są na przykład listonoszki z frędzlami.

Pojemna shopper bag

Takie duże torby często kojarzone są ze swobodnymi stylizacjami, ale mogą się przydać nawet jeśli nie ma się z nimi wiele wspólnego. Są idealne kiedy potrzeba zabrać ze sobą sporo rzeczy, a na mniejszych zakupach zastąpią siatkę. Będą świetnym wyborem do pracy czy na uczelnię, zwłaszcza że pomieszczą format A4, a nawet laptopa.

Torba plażowa

Nawet nie chodząc na plażę, warto ją mieć i użytkować jako dodatek do letnich, wakacyjnych stylizacji. Świetnie wyglądają na przykład wiklinowe koszyki, ale płócienne warianty także prezentują się fantastycznie, dodając stylizacjom typowo letniej swobody.

Torebki dla każdej z kobiet

Im więcej różnorodnych modeli toreb ma się w swojej szafie, tym lepiej, gdyż można dzięki temu dobrać dodatek do każdej sytuacji. Pozwala to też, rzecz jasna, zapewnić sobie urozmaicony, modny wygląd.

Napisany przez Redaktor