Ekspresy ciśnieniowe Philips ‒ czy warto? Zalety i wady

Wyjątkowym smakiem i aromatem espresso, cappuccino czy latte możesz cieszyć się we własnym domu. Jak to zrobić? Sprawdź poniższe porównanie ekspresów do kawy Philips, poznaj zalety urządzeń i wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb. 

Zalety ekspresów do kawy Philips ‒ nowoczesne rozwiązania

W sprzętach marki zastosowano różnorodne, innowacyjne rozwiązania, które wyróżniają je na tle produktów innych producentów. Należą do nich między innymi:

  • system LatteGo, umożliwiający idealnie spienienie mleka. Dzięki temu można otrzymać napar z wyśmienitą pianką. Istotny jest także sposób mycia produktu ‒ nadaje się do zmywarki, a ręczne czyszczenie zajmuje mniej niż kilkanaście sekund,
  • Aroma Extract, pozwalający na zachowanie prawidłowego balansu między temperaturą parzenia a aromatem napoju,
  • filtr Aqua Clean, który idealnie oczyszcza wodę, a także przeciwdziała osadzaniu się kamienia w ekspresie.

Dla niektórych klientów jedyną wadą urządzeń może być ich cena. Warto jednak sprawdzić modele poszczególnych producentów i przekonać się, że w przypadku marki Philips stosunek ceny do jakości jest idealny. Opłaca się jednorazowo zainwestować w sprzęt, aby każdego dnia cieszyć się niezwykłym smakiem i aromatem ulubionej kawy.

Prostota obsługi i atrakcyjny wygląd urządzeń

Co jeszcze wpływa na ogromną popularność, którą cieszy się niemal każdy ekspres ciśnieniowy Philips? Poza najważniejszym ‒ wyjątkowym smakiem kawy, dla właścicieli istotne są także:

  • łatwość użytkowania ‒ urządzenia wspomnianej marki wyposażono w czytelny, dotykowy panel sterowania, z którym poradzi sobie każdy. Proste jest także czyszczenie sprzętu ‒ wygodne i szybkie, niewymagające użycia specjalnych środków,
  • personalizacja naparu, jego parametrów ‒ ilość i moc kawy czy ilość mleka można dobrać do własnych preferencji. Niektóre modele zapamiętują wybór danego mieszkańca,
  • atrakcyjny design, doskonale wpisujący się w dany styl, w którym urządzono kuchnię,
  • opinie innych użytkowników, które w przypadku marki są bardzo dobre.

Jaki model wybrać?

Mnogość wariantów sprawia, że trudno zdecydować się na najlepszy. Warto wziąć pod uwagę np. różnorodność rodzajów kawy, które przygotuje dany sprzęt. Ekspresy z serii 1200 oferują espresso i czarny napar, w kolekcji 2200 dodatkiem jest cappuccino. Kolejną opcję ‒ 3200 doposażono w możliwość serwowania americano i latte macchiato.

Bardziej zaawansowane są sprzęty z serii 4300, które poza powyżej wymienionymi napojami, przygotują także caffe crema, cafe au lait, ristretto. Najnowocześniejsze są modele z kolekcji 5400, oferujące aż 12 rodzajów kaw ‒ idealne dla prawdziwych smakoszy.

Ekspres do kawy Philips ‒ pyszna kawa każdego dnia

Już wiesz, co wyróżnia produkty marki na tle konkurencji i czym kierować się, wybierając najlepszy model. Poza parametrami, które świadczą o jakości urządzenia, istotne jest także zdanie osób, które użytkują expresy do kawy Philips. Opinie na ich temat są wyjątkowe dobre. Już dziś warto się z nimi zapoznać, wybrać idealny model i cieszyć się smakiem ulubionego naparu.

Napisany przez Redaktor