Czy można kupić pudełka fasonowe bezpośrednio u producenta?

Prężnie rozwijająca się branża e-commerce potrzebuje ciekawych i niedrogich opakowań, np. z tektury, które nie tylko zabezpieczą wysyłany towar, ale będą też budowały pozytywny wizerunek marki. Dlatego właściciele sklepów szukają firm wytwarzających odpowiednie kartony, które będą dopasowane do oczekiwań określonych przez nabywcę. Jakie cechy powinny mieć takie wyroby? Jeśli chcesz to wiedzieć, zapoznaj się z poniższym tekstem!

Jakie pudełka wybrać do wysyłki?

Chcąc przygotować dany produkt do wysyłki, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby go odpowiednio zabezpieczyć. Trzeba dobrać karton dopasowany do wielkości, wagi i kształtu przesyłanego artykułu, zwracając też uwagę na rodzaj materiału, aby wykluczyć ryzyko uszkodzenia. Przedsiębiorcom, którzy potrzebują kartonów perfekcyjne dopasowanych do potrzeb, z pewnością spodobają się  pudełka fasonowe od producenta . Wytwarza się je z najlepszej jakości tektury, w dowolnych kształtach i wielkościach, dlatego spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających nabywców.

Jak powstają pudełka fasonowe?

Klienci pragnący zamówić opakowanie perfekcyjnie dopasowane do swoich potrzeb mogą dostarczyć do działu projektowego artykuł, dla którego ma ono być wykonane. Proces powstania kartonu odpowiadającego cechom tego produktu składa się z następujących etapów

  • projektanci opracują koncepcję konstrukcyjną i graficzną pudełka, uwzględniając oczekiwania zamawiającego,
  • na arkusze tektury naniesiona zostanie opracowana grafika,
  • noże i lasery wytną i natną tekturę zgodnie z projektem.

W zależności od życzenia klienta opakowania te mogą zostać złożone i sklejone lub dostarczone w formie do samodzielnego złożenia.

Co jeszcze można nabyć u producenta kartonów?

Poza pudełkami fasonowymi producent ma do zaoferowania inne rodzaje opakowań tekturowych. Mogą to być różne rodzaje kartonów klapowych oraz pojemniki na owoce i warzywa. W sprzedaży jest tektura w arkuszach o różnych grubościach, doskonale nadająca się na przekładki czy do zabezpieczania posadzek na czas prac remontowych. W asortymencie są też bardzo efektowne  standy kartonowe , pozwalające na wyeksponowanie i promowanie produktów. Dzięki przemyślanej konstrukcji, dostępności przeróżnych kształtów i wysokojakościowym materiałom zyskały uznanie przedsiębiorców stawiających na dobrą komunikację z klientem.

Pudełka od producenta – dlaczego warto?

Jest kilka powodów, dla których warto kupować opakowania bezpośrednio od wytwórców. Przede wszystkim zawsze można liczyć na indywidualizację zamówienia. Dla wielu osób liczy się też fachowe doradztwo oraz atrakcyjna cena. Jeśli chcesz skorzystać z takiej okazji i zamówić pudełka fasonowe u producenta, odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą!

Napisany przez Redaktor